OGŁOSZENIA                           KSIĘGA GOŚCI                            FORUM                           CZAT

 

Strona Główna 

HISTORIA

Historia Miasta
Historia Gminy 
Zabytki               
Członkowie AK


GEOGRAFIA

Położenie i przyroda


DEMOGRAFIA

Ludność


WŁADZE 

Władze Miasta
Rada Miejska


OŚWIATA

ZS w Korszach         ZS w Sątocznie
Przedszkole


KULTURA

Biblioteka
Dom Kultury


PARAFIE

Rzymsko-katolicka
Prawosławna


ŚWIETLICE

Świetlica Caritas


STOWARZYSZENIA

KSSK "Otwarte Drzwi"


SPORT

MKS Korsze


GALERIE

Korsze wczoraj
Korsze dzisiaj


ROZKŁAD JAZDY

PKP
PKS


WŁAŚCICIEL

Kontakt


STRONY WWW

Linki

 

Witaj na Nieoficjalnej Stronie Miasta i Gminy Korsze!!!

 DZIADKOWIE I WNUCZĘTA NA WSPÓLNEJ ZABAWIE

  dodano:28.01.2019

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował „Dzień Babci i Dziadka”. Na wspólną zabawę przybyli dziadkowie i wnuczęta.

Wyjątkowymi gośćmi tego dnia byli dziadkowie. Dzień Babci i Dziadka to święto starszaków i ich wnucząt. Wszystkich przybyłych powitał Tomasz Lenkowski dyrektor MOK, który złożył życzenia oraz zaprosił do wspólnej zabawy.

Imprezę artystycznie otworzyły występy wokalne młodych solistek Victorii Bondar, Kornelii Piwiszkis oraz Gabrieli Maczan. Dziewczęta, na co dzień uczęszczają do Grupy Wokalnej działającej przy naszym ośrodku. Solistki swoimi występami sprawiły wiele radości, za co były nagradzane gromkimi brawami.

Po części artystycznej rozpoczął się blok konkursów i zabaw. Pani Agata Gołaszewska przygotowała szereg konkursów dla uczestników imprezy. Dziadkowie i wnuczęta tańczyli m.in. „kaczuszki”, tańczyli z balonami, śpiewali karaoke, wzięli udział w konkursach sprawnościowych. Uczestnicy bawili się na parkiecie przez ponad dwie godziny.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również kącik plastyczny przygotowany przez panią Agnieszkę Karusewicz. W kąciku powstawały międzypokoleniowe kalendarze.

Spotkanie było dobrą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie swoich najbliższych i rówieśników. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Tekst i fot.: MOK Korsze

 

FOTO GALERIA


K