OGŁOSZENIA                           KSIĘGA GOŚCI                            FORUM                           CZAT

 

Strona Główna 

HISTORIA

Historia Miasta
Historia Gminy 
Zabytki               
Członkowie AK


GEOGRAFIA

Położenie i przyroda


DEMOGRAFIA

Ludność


WŁADZE 

Władze Miasta
Rada Miejska


OŚWIATA

ZS w Korszach         ZS w Sątocznie
Przedszkole


KULTURA

Biblioteka
Dom Kultury


PARAFIE

Rzymsko-katolicka
Prawosławna


ŚWIETLICE

Świetlica Caritas


STOWARZYSZENIA

KSSK "Otwarte Drzwi"


SPORT

MKS Korsze


GALERIE

Korsze wczoraj
Korsze dzisiaj


ROZKŁAD JAZDY

PKP
PKS


WŁAŚCICIEL

Kontakt


STRONY WWW

Linki

 

Witaj na Nieoficjalnej Stronie Miasta i Gminy Korsze!!!

PRZYWITALIŚMY WIOSNĘ W MOK

  dodano:22.03.2016

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował imprezę z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Wspólnie świętowali: młodzież, dzieci i dorośli.

Jako pierwsi na scenie widowiskowej MOK Korsze zaprezentowali się soliści zajęć wokalnych prowadzonych przez Agatę Gołaszewską. Wiele młodych wokalistek debiutowało przed tak dużą publicznością, ale przy pomocy osób zgromadzonych na widowni bez problemu poradziły sobie ze stresem. Kolejną atrakcją imprezy był występ zespołu SEKRET działającego przy MOK Korsze pod kierownictwem Tomasza Lenkowskiego. Dziewczyny jak zwykle rozruszały publiczność doborem repertuaru i żywiołowością. Następnie wystąpiły energiczne dzieciaki z zespołu MINI JUMP i młodzież z zespołu JUMP pod kierunkiem Agnieszki Karusewicz. Obie grupy zadziwiły publikę złożonością choreografii oraz napełniły wszystkich pozytywną energią.

W przerwie pomiędzy występami przedstawiciele Polskiego Czerwonego Krzyża Sławomir Kowalikowski i Andrzej Paczkowski wraz z burmistrzem Korsz Ryszardem Ostrowskim oraz dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Korszach Arturem Romanowskim przekazali specjalnie przystosowane rowery dwóm dziewczynkom z terenu Gminy Korsze.

Po części artystycznej na posesji MOK wspólnie uczciliśmy nadejście wiosny paląc marzannę oraz piekąc kiełbaski na ognisku.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Tekst i fot: MOK

 

FOTO GALERIA