OGŁOSZENIA                           KSIĘGA GOŚCI                            FORUM                           CZAT

 

Strona Główna 

HISTORIA

Historia Miasta
Historia Gminy 
Zabytki               
Członkowie AK


GEOGRAFIA

Położenie i przyroda


DEMOGRAFIA

Ludność


WŁADZE 

Władze Miasta
Rada Miejska


OŚWIATA

ZS w Korszach         ZS w Sątocznie
Przedszkole


KULTURA

Biblioteka
Dom Kultury


PARAFIE

Rzymsko-katolicka
Prawosławna


ŚWIETLICE

Świetlica Caritas


STOWARZYSZENIA

KSSK "Otwarte Drzwi"


SPORT

MKS Korsze


GALERIE

Korsze wczoraj
Korsze dzisiaj


ROZKŁAD JAZDY

PKP
PKS


WŁAŚCICIEL

Kontakt


STRONY WWW

Linki

 

Witaj na Nieoficjalnej Stronie Miasta i Gminy Korsze!!!

RUSZYŁY ZAJĘCIA W MOK

  dodano:13.10.2015

 Od wtorku 6 października 2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach ruszyły zajęcia tańca nowoczesnego dla dzieci  i młodzieży. Rozbudowany został najmłodszy zespół MINI JUMP, który obecnie liczy 35 osób. W starym składzie pozostała nasza turniejowa ekipa JUMP, która rozpoczęła intensywną pracę nad nowym materiałem.

A od czwartku 8.10.2015 r. ruszyły zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży gdzie łączony jest aerobik z różnymi formami tańca. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy oddają się wspólnej pasji.

  Zajęcia taneczne dla dzieci to nie tylko nauczanie podstawowych kroków i figur różnych form tanecznych, ekspresji i improwizacji ruchowej przy muzyce. To także nawiązywanie kontaktów, współdziałanie w grupie, umiejętność odreagowywania napięć oraz tworzenie możliwości do samorealizacji i dowartościowania. Celem zajęć jest zainteresowanie uczestników tańcem, pokazanie różnorodności jego stylów i odmian przekazanych w formie wyśmienitej zabawy.

Zajęcia prowadzi instruktor tańca – Agnieszka Karusewicz.

 

FOTO GALERIA

MOK – ZAJĘCIA WOKALNE ROZPOCZĘTE

Po wakacyjnej przerwie zostały wznowione zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży.

Od początku października w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach talenty wokalne rozwijają dzieci oraz młodzież. Instruktorem jest Agata Gołaszewska. Próby odbywają się w poniedziałki i środy. Zajęcia z zespołami „Korszenianki” i „Sekret” prowadzi Tomasz Lenkowski.

FOTO GALERIA

MOK – ZAJĘCIA PLASTYCZNO-TECHNICZNE DLA DZIECI

Po wakacyjnej przerwie  w poniedziałek 5 października  w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach odbyły się pierwsze zajęcia plastyczno –techniczne dla klas I-IV SP. Na zajęcia przybyło 15 dzieci.  Korzystając z ładnej pogody ,kilka minut przed rozpoczęciem zajęć postanowiliśmy pozbierać  liście z posesji MOK. Dzieci wykorzystały je w swoich niesamowitych pracach związanych z jesienią.

FOTO GALERIA

MOK – UCZĄ SIĘ GRY NA GITARZE

W ostatnią sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach odbyły się pierwsze zajęcia nauki gry na gitarze klasycznej. Zajęcia prowadzi Piotr Janik. Wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 31 października 2015r. w sali MOK. Rozkład zajęć:

- godz.10.00 – 12.00 grupa zaawansowana

- godz. 12.00 – 14.00 grupa początkująca

Zapraszamy!

FOTO GALERIA

 

fot.  MOK