OGŁOSZENIA                           KSIĘGA GOŚCI                            FORUM                           CZAT

 

Strona Główna 

HISTORIA

Historia Miasta
Historia Gminy 
Zabytki               
Członkowie AK


GEOGRAFIA

Położenie i przyroda


DEMOGRAFIA

Ludność


WŁADZE 

Władze Miasta
Rada Miejska


OŚWIATA

ZS w Korszach         ZS w Sątocznie
Przedszkole


KULTURA

Biblioteka
Dom Kultury


PARAFIE

Rzymsko-katolicka
Prawosławna


ŚWIETLICE

Świetlica Caritas


STOWARZYSZENIA

KSSK "Otwarte Drzwi"


SPORT

MKS Korsze


GALERIE

Korsze wczoraj
Korsze dzisiaj


ROZKŁAD JAZDY

PKP
PKS


WŁAŚCICIEL

Kontakt


STRONY WWW

Linki

 

Witaj na Nieoficjalnej Stronie Miasta i Gminy Korsze!!!

 BAWILI SIĘ NA ZABAWIE DISCO

  dodano:28.07.2015

 Lipcowa impreza Disco Polo w Korszach zgromadziła setki fanów muzyki tanecznej.

Pod koniec lipca na Publicznym Miejscu Spotkań w Korszach odbyła się zabawa w rytmach muzyki Disco Polo. Miejski Ośrodek Kultury w Korszach przygotował z tej okazji urozmaicony program artystyczny.

Na korszeńskiej scenie zaprezentowały się zespoły z Kętrzyna, Sępopola i Korsz. Imprezę otworzył zespół „Clever”,  trzyosobowy rodzinny zespół muzyczny z Kętrzyna. Rodzinny, ponieważ w skład wchodzi jedno małżeństwo i szwagier. Zespół zaprezentował bogaty i różnorodny repertuar. Kolejno na scenie wystąpił zespół „Axel” również z Kętrzyna. Zespół gra od dwóch lat uświetniając imprezy okolicznościowe, plenerowe, wesela, studniówki. Daniel i Jarek niczym Zenek Martyniuk wyśpiewywali skoczne i pobudzające do tańca piosenki. Trzeci zespół, który prezentował swój program to „Dorix” z Sępopola. W skład zespołu wchodzi Rafał, Andrzej i Marek. Chłopaki nie dawali chwili wytchnienia korszeńskiej publiczności. Szybkie i wesołe kawałki to ich domena.

Programowe hity disco polo zainicjował  „Sekret” z Glitajn. Zespół tworzą trzy młode i zdolne kobiety. Na scenie prezentują się od 2014r. Z towarzyszeniem grupy tanecznej wystąpił Tomasz Lenkowski dyrektor MOK. Choreografię przygotowała Agnieszka Karusewicz instruktor MOK. Połączenie występu wokalnego z tanecznym wywołało wśród publiczności wiele pozytywnych emocji. Wykonawcy nagradzani byli gromkimi brawami.

Do nocy przygrywał zespół „Silver” z Sępopola. Publika szalała. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów. Impreza zakończyła się o drugiej w nocy, choć uczestnicy zabawy chcieli bawić się dalej. Jak to powiedział Krzysztof lider zespołu Silver „wszystko, co dobre musi się kiedyś skończyć”.

Dziękujemy za liczny udział w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Koszach i zapraszamy na kolejne.

fot i tekst: MOK Korsze

 

 

FOTO GALERIA

fot. MOK