OGŁOSZENIA                           KSIĘGA GOŚCI                            FORUM                           CZAT

Linki

Witaj na Nieoficjalnej Stronie Miasta i Gminy Korsze!!!

KORSZE NA TRZECIM MIEJSCU W TABELI

dodano: 26.04.2010

Po sobotnim zwycięstwie MKS Korsze jest już na trzecim miejscu w tabeli rozgrywek IV-ligowych i wciąż liczy się w walce o awans. Po dwóch bramkach Michała Millera i jednej Pawła Branickiego korszenianie pokonali Błękitnych Orneta 3-1.
Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli również piłkarze kętrzyńskiej Granicy, którzy na swoim boisku pokonali Start Nidzica 1-0.

MKS Korsze po rozgromieniu w środę KKS Granicy Kętrzyn w meczu pucharowym 3:0, w sobotę w meczu ligowym podejmował na swoim boisku MKS Błękitnych Orneta.
Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1
Już w 3 minucie prowadzenie dla gości z rzutu karnego uzyskał Tomasz Włodarczyk. Siedem minut później wyrównał Paweł Branicki.
W drugiej połowie do 68 minuty goście dzielnie stawiali czoła piłkarzom z Korsz. Wtedy to Michał Miller strzelił bramkę dającą prowadzenie gospodarzom. Minutę wcześniej korszeniacy wykonywali rzut wolny z linii pola karnego przeciwnika. Chwilę później piłkarze z Ornety w odpowiedzi przeprowadzili błyskawiczną kontrę, która o mały włos nie zakończyła się zdobyciem bramki, bowiem słupek uratował MKS Korsze
przed koniecznością wznawiania gry ze środka boiska. Riposta zawodników z Korsz była natychmiastowa. Po szybkim wyprowadzeniu piłki z własnej połowy ostatecznie Michał Miller umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Była to właśnie 68 minuta spotkania. Od tej chwili piłkarze z Korsz dominowali na boisku i mieli jeszcze kilka wyśmienitych okazji do podwyższenia wyniku. Ostatecznie w  90 minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Miller ustalając w ten sposób wynik meczu na 3:1.